Promocje

 

Akcje Promocyjne dla Placówek Oświatowych

  • Placówki oświatowe, które do końca roku szkolnego 2020/2021 zamówią dwa szkolenia z oferty podstawowej po spełnieniu warunków promocji mogą otrzymać UPOMINEK w postaci 100 smyczy lub 200 długopisów z Państwa nadrukiem reklamowym.
  • Placówki oświatowe, które do końca roku szkolnego 2020/2021 zamówią dwa szkolenia z oferty podstawowej po spełnieniu warunków promocji mogą otrzymać UPOMINEK w postaci w postaci miniaturowego projektora multimedialnego lub urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka, skaner, kopiarka),

 

Multimedialne Warsztaty dla Placówek Oświatowych

  • Projektor multimedialny bardzo często jest dzisiaj niezbędnym urządzeniem do przeprowadzenia ciekawej lekcji. Warsztaty z zakresu wykorzystania projektora multimedialnego 3D na zajęciach dydaktycznych dla całej Rady Pedagogicznej wraz z inwestycją w nowoczesne urządzenie to wydatek w kwocie 2490 zł.
  • Mobilna tablica interaktywna w pełni zastępuje standardowe stacjonarne rozwiązania. Urządzenie takie pozwala na przekształcenie niemalże każdej płaskiej powierzchni w ekran dotykowy, sterowany za pomocą specjalnego pióra elektronicznego. Warsztaty z zakresu obsługi mobilnej tablicy interaktywnej nowej generacji dla całej Rady Pedagogicznej wraz z inwestycją w nowoczesne urządzenie to wydatek w kwocie 2490 zł lub 2990 zł.

 

          Szczegóły na temat promocji Multimedialne Warsztaty dla Placówek Oświatowych
są ogólnodostępne dla wszystkich klientów na stronach Portalu Szkoleniowego RadyPedagogiczne.pl

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ
OFERTĄ SZKOLEŃ DLA OŚWIATY I BIZNESU

Organizujemy również szkolenia na zamówienie spoza swojej
podstawowej oferty zarówno dla oświaty, jak również biznesu.

16
Obsługiwanych województw
SPRAWDŹ
120
Tematów szkoleń
SPRAWdź
30
Najlepszych trenerów
Sprawdź