Poznaj Nas

Grupa Edukacyjna Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. to firma szkoleniowa z blisko 10 – letnim doświadczeniem w zakresie organizacji kompleksowych Szkoleń Rad Pedagogicznych. Na stałe współpracujemy z grupą ponad 30 trenerów z całej Polski, którzy pełnią bądź pełnili funkcję  dyrektora  placówki  oświatowej,  część  z  nich  posiada  tytuł  doktora.

Profesjonalizm trenerów Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o. o. i obszerna wiedza z zakresu prawa oświatowego, zarządzania w oświacie, motywowania, wychowywania oraz nowoczesnych technologii w edukacji pozwoliły nam na zdobycie uznania wśród klientów i nawiązania stałej współpracy  z wieloma placówkami oświatowymi z obszaru całego kraju.

Szkolenia najczęściej prowadzimy bezpośrednio u Państwa. Niemniej jednak zawsze możemy zorganizować je w siedzibie naszej firmy, która znajduje się w nowoczesnym budynku w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Dysponujemy klimatyzowanymi salami wyposażonymi w niezbędny sprzęt multimedialny z dostępem do sieci Internet. Ponadto należy wspomnieć, iż budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, a jego położenie w głównym ciągu komunikacyjnym miasta zapewnia łatwy dojazd.

Sale szkoleniowe wynajmujemy również innym firmom, które szukają odpowiedniego miejsca na organizację własnych konferencji, szkoleń czy warsztatów. Zapewniamy wtedy kompleksową obsługę concierge według potrzeb. Każdorazowo koszty wynajmu ustalane są indywidualnie z uwagi na różne oczekiwania poszczególnych klientów.

Dyrekcja, trenerzy oraz współpracownicy
Grupy Edukacyjnej Aktywne Szkolenia Sp. z o.o.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
SZKOLEŃ DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH ...

Organizujemy również szkolenia na zamówienie spoza swojej
podstawowej oferty zarówno dla oświaty, jak również biznesu.

16
Obsługiwanych województw
SPRAWDŹ
120
Tematów szkoleń
SPRAWdź
30
Najlepszych trenerów
Sprawdź