Organizacja i Wycena

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom proponujemy organizację wyjazdów integracyjnych połączonych ze szkoleniami Rady Pedagogicznej. Szkolenia organizowane przez Portal Szkoleniowy RadyPedagogiczne.pl to profesjonalnie przekazana wiedza z dawką integracji  i dobrej zabawy.

Obecnie współpracujemy z kilkoma ośrodkami, gdzie spędzicie Państwo przyjemnie czas w komfortowych warunkach. Za każdym razem jednak taki wyjazd dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta ustalając nawet najmniejszy szczegół takiego wyjazdu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą poszczególnych ośrodków m.in. Ośrodek Szkoleniowy Zacisze w Konopnicy, Ośrodek Szkoleniowy Stary Młyn w Bolesławcu, Ośrodek Szkoleniowy Dzikie Wino w Wiewiórczynie. Wkrótce na stronie znajdzie się szczegółowa oferta kilku nowych ośrodków.

Inwestycja w dwudniowy wyjazd integracyjno – szkoleniowy z noclegiem w pokoju hotelowym, pełnym wyżywieniem oraz uroczystą kolacją dla jednej osoby już od 185 zł. Dla grup 40 osobowych gwarantujemy dodatkowe atrakcje, a dla szkoły UPOMINEK !!!

ZADZWOŃ DO NAS I SPRAWDŹ OFERTĘ
na rok szkolny 2018 / 2019

Nasze wyjazdy integracyjne połączone ze szkoleniem Rady Pedagogicznej kosztują tyle, ile tradycyjne szkolenie u konkurencji w Państwa placówce !!! Jak raz zdecydujesz się na nasze szkolenie połączone z wyjazdem integracyjnym, nie będziesz chciał już uczestniczyć w szkoleniach tradycyjnych.

ZAMÓW WYCENĘ
WYJAZDU INTEGRACYJNEGO – SZKOLENIOWEGO
tel. 730 775 782 

/ szkolenie możemy zorganizować również we wskazanym miejscu na terenie całej Polski /

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ
OFERTĄ SZKOLEŃ DLA OŚWIATY I BIZNESU

Organizujemy również szkolenia na zamówienie spoza swojej
podstawowej oferty zarówno dla oświaty, jak również biznesu.

16
Obsługiwanych województw
SPRAWDŹ
120
Tematów szkoleń
SPRAWdź
30
Najlepszych trenerów
Sprawdź