Organizacja i Wycena

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom proponujemy organizację wyjazdów integracyjnych połączonych ze szkoleniami Rady Pedagogicznej. Szkolenia organizowane przez Portal Szkoleniowy RadyPedagogiczne.pl to profesjonalnie przekazana wiedza z dawką integracji  i dobrej zabawy.

Obecnie współpracujemy z kilkoma ośrodkami, gdzie spędzicie Państwo przyjemnie czas w komfortowych warunkach. Za każdym razem jednak taki wyjazd dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta ustalając nawet najmniejszy szczegół takiego wyjazdu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą poszczególnych ośrodków m.in. Ośrodek Szkoleniowy Zacisze w Konopnicy, Ośrodek Szkoleniowy Stary Młyn w Bolesławcu, Ośrodek Szkoleniowy Dzikie Wino w Wiewiórczynie. Wkrótce na stronie znajdzie się szczegółowa oferta kilku nowych ośrodków.

Inwestycja w dwudniowy wyjazd integracyjno – szkoleniowy z noclegiem w pokoju hotelowym, pełnym wyżywieniem oraz uroczystą kolacją dla jednej osoby już od 260 zł. Dla grup 40 osobowych gwarantujemy dodatkowe atrakcje, a dla szkoły UPOMINEK !!!

ZADZWOŃ DO NAS I SPRAWDŹ OFERTĘ
na rok szkolny 2022 / 2023

Nasze wyjazdy integracyjne połączone ze szkoleniem Rady Pedagogicznej kosztują tyle, ile tradycyjne szkolenie u konkurencji w Państwa placówce !!! Jak raz zdecydujesz się na nasze szkolenie połączone z wyjazdem integracyjnym, nie będziesz chciał już uczestniczyć w szkoleniach tradycyjnych.

ZAMÓW WYCENĘ
WYJAZDU INTEGRACYJNEGO – SZKOLENIOWEGO
tel. 730 775 782 

/ szkolenie możemy zorganizować również we wskazanym miejscu na terenie całej Polski /

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
SZKOLEŃ DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH ...

Organizujemy również szkolenia na zamówienie spoza swojej
podstawowej oferty zarówno dla oświaty, jak również biznesu.

16
Obsługiwanych województw
SPRAWDŹ
120
Tematów szkoleń
SPRAWdź
30
Najlepszych trenerów
Sprawdź