Aktualne Promocje

  • Placówki oświatowe, które do końca roku szkolnego 2022/2023 zamówią szkolenie, które będzie realizowane w formie on-line otrzymają rabat, związany z niższymi kosztami logistycznymi ponoszonymi przez naszą firmą w trakcie realizacji usługi szkolenia Rady Pedagogicznej.
  • Placówki oświatowe, które do końca roku szkolnego 2022/2023 zamówią trzy szkolenia z oferty podstawowej po spełnieniu warunków promocji mogą otrzymać UPOMINEK w postaci 100 smyczy lub 200 długopisów z Państwa nadrukiem reklamowym.
  • Placówki oświatowe, które do końca roku szkolnego 2022/2023 zamówią trzy szkolenia z oferty podstawowej po spełnieniu warunków promocji mogą otrzymać UPOMINEK w postaci w postaci miniaturowego projektora multimedialnego lub urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka, skaner, kopiarka).

 

Multimedialne Warsztaty dla Placówek Oświatowych

  • Projektor multimedialny bardzo często jest dzisiaj niezbędnym urządzeniem do przeprowadzenia ciekawej lekcji. Warsztaty z zakresu wykorzystania projektora multimedialnego 3D na zajęciach dydaktycznych dla całej Rady Pedagogicznej wraz z inwestycją w nowoczesne urządzenie to wydatek w kwocie 4990 zł.
  • Mobilna tablica interaktywna w pełni zastępuje standardowe stacjonarne rozwiązania. Urządzenie takie pozwala na przekształcenie niemalże każdej płaskiej powierzchni w ekran dotykowy, sterowany za pomocą specjalnego pióra elektronicznego. Warsztaty z zakresu obsługi mobilnej tablicy interaktywnej nowej generacji dla całej Rady Pedagogicznej wraz z inwestycją w nowoczesne urządzenie to wydatek w kwocie 4990 zł.

 

          Szczegóły na temat promocji Multimedialne Warsztaty dla Placówek Oświatowych
są ogólnodostępne dla wszystkich klientów na stronach Portalu Szkoleniowego RadyPedagogiczne.pl

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
SZKOLEŃ DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH ...

Organizujemy również szkolenia na zamówienie spoza swojej
podstawowej oferty zarówno dla oświaty, jak również biznesu.

16
Obsługiwanych województw
SPRAWDŹ
120
Tematów szkoleń
SPRAWdź
30
Najlepszych trenerów
Sprawdź